Што?
 • Liqui Moly
 • Авто гуми
 • Авто Експерти
 • Авто плин
 • Авто салони
 • Авто сервиси
 • Авто Стакла
 • Камионски сервиси
 • Користени возила
 • Кредит и лизинг
 • Лимарски сервиси
 • Опрема за сервиси
 • Осигурување
 • Резервни делови
 • Рент-а-кар
 • Технички преглед
 • Флотен менаџмент
Каде?

Stop&Go е ланец на салони и сервиси за гуми присутен во Скопје, Битола, Штип, Кавадарци, Кичево и Струмица.

Почетоците се во 2008 година, со отварање на салонот во Скопје, а денес со 6 салони и сервиси низ државата и со најголемата интернет продавница за гуми целта и мисијата е да Ви понудиме широк избор на квалитетни гуми и професонална услуга.

Како дел од понудата се вбројува и брзиот сервис и чувањето на гуми со капацитет од над 10.000 гуми на чување.Стремежот е постојано усовршување и на понудата на производи и на самите услуги, односно на целокупното искуство кое го имате во нашите салони.Како дел од понудата на гуми во Stop&Go се брендовите: Hankook, Lassa, Bridgestone, Pirelli, Laufenn, Michelin, Continental, Goodyear, Maxxis и многу други.

Оцени не и напиши искуство

Your Rating for this listing

angry
crying
sleeping
smily
cool
Browse

Your review is recommended to be at least 140 characters long

Покажи ги сите времиња
 • понеделник09:00 AM - 05:00 PM
 • вторник09:00 AM - 05:00 PM
 • среда09:00 AM - 05:00 PM
 • четврток09:00 AM - 05:00 PM
 • петок09:00 AM - 05:00 PM
 • сабота09:00 AM - 05:00 PM

Your request has been submitted successfully.