Што?
 • Liqui Moly
 • Авто гуми
 • Авто Експерти
 • Авто плин
 • Авто салони
 • Авто сервиси
 • Авто Стакла
 • Камионски сервиси
 • Користени возила
 • Кредит и лизинг
 • Лимарски сервиси
 • Опрема за сервиси
 • Осигурување
 • Резервни делови
 • Рент-а-кар
 • Технички преглед
 • Флотен менаџмент
Каде?

LIQUI MOLY Македонија е овластен и ексклузивен увозник и дистрибутер на моторните масла, адитиви и сервисни препарати од германскиот производител на премиум продукти – LIQUI MOLY.

Располагаме со сопствена дилерска мрежа во земјата.

Производите на LIQUI MOLY, најдобриот бренд во својата класа во Германија, 12 години по ред, можете да ги видите и набавите во модерниот Show Room, во населбата Ѓорче Петров, во Скопје.

1 Review for LIQUI MOLY Македонија

Оцени не и напиши искуство

Your Rating for this listing

angry
crying
sleeping
smily
cool
Browse

Your review is recommended to be at least 140 characters long

Покажи ги сите времиња
 • понеделник09:00 AM - 05:00 PM
 • вторник09:00 AM - 05:00 PM
 • среда09:00 AM - 05:00 PM
 • четврток09:00 AM - 05:00 PM
 • петок09:00 AM - 05:00 PM
 • сабота09:00 AM - 02:00 PM

Your request has been submitted successfully.