Што?
 • Liqui Moly
 • Авто гуми
 • Авто Експерти
 • Авто плин
 • Авто салони
 • Авто сервиси
 • Авто Стакла
 • Камионски сервиси
 • Користени возила
 • Кредит и лизинг
 • Лимарски сервиси
 • Опрема за сервиси
 • Осигурување
 • Резервни делови
 • Рент-а-кар
 • Технички преглед
 • Флотен менаџмент
Каде?

Реномиран сервис за сит

Бидете сигурни дека вашето возило е на вистинското место!Професионално сервисирање на вашиот автомобил, посветен тим со големо искуство и брзина за да се задоволат вашите потреби.Ние сме целосно опремени да ги сервисираме вашите возила во најбрз можен рок. Во консултација со вас, го одбираме она што е најдобро за вас и вашето возило.Благодарение на нашето долгогодишно искуство, професионалност, посветеност и ефикасност, Астра МС располага со голем број на верни клиенти и соработници.

Оцени не и напиши искуство

Your Rating for this listing

angry
crying
sleeping
smily
cool
Browse

Your review is recommended to be at least 140 characters long

Покажи ги сите времиња
 • понеделник09:00 AM - 05:00 PM
 • вторник09:00 AM - 05:00 PM
 • среда09:00 AM - 05:00 PM
 • четврток09:00 AM - 05:00 PM
 • петок09:00 AM - 05:00 PM

Your request has been submitted successfully.